Contact opnemen

Neem contact op met het team van 3S POS en geef ons uw feedback en suggesties.






captcha

Contact opnemen

Easter Ring Road, Exit 14, Al Riyan Area, Riyadh, Arábia Saudita

  • Telefoon:+966 92 0000 559

  • Telefoon technische afdeling00966 559 101101

  • Telefoon verkoopafdeling00966 11496 4444

  • WhatsApp Only:00966114724444

  • info@arabsea.com

  • support@arabsea.com

Kantoor Saudi-Arabië

Vestigingen in het Koninkrijk Saudi-Arabië

Riyad - hoofdkantoor

  • Easter Ring Road, Exit 14, Al Riyan-district Riyad, Saudi-Arabië

  • 92 0000 559

  • info@arabsea.com

Vestiging Djedda

  • Al Madina Road

  • (+966) - (12) - (6918444)

  • jeddah@arabsea.com

Vestiging Khobar

  • Al Khobar Corniche naast boekwinkel Jarir

  • (+966) - (12) - (6918444)

  • khobar@arabsea.com

Vestiging Madina

  • (+966) - (14) - (8242526)

  • madinah@arabsea.com

Vestiging Qassim

  • (+966) - (16) - (63858413)

  • qassim@arabsea.com

Vestiging Khamis Mushait

  • Khamis Abha Road

  • (+966) - (17) - (2277252)

  • khamism@arabsea.com

Kantoren wereldwijd

Vestigingen overal ter wereld

Sudan

  • Khartoem

  • sudan@arabsea.com

Libië, Tripoli

  • Tobakts voor accountcontrole en juridische evaluatie - Misurata

  • (+218) - (51) - (5232897)

  • libyamisrata@arabsea.com

Oman

  • Intelligent Systems for Advanced Technology Company - Muscat

  • +968 9090 4944

  • oman@arabsea.com

Arabische Republiek Egypte

  • Arab Sea Information Systems

  • 00201033377399

  • eg@arabsea.com

Verenigde Arabische Emiraten

  • Arab Sea Information Systems

  • Dubai

  • Business Bay, Prism Tower

  • Kantoornummer - 2206

  • +971 600 555 008

  • uae@arabsea.com

Wacht niet langer en begin met verkopen

Ons team staat altijd klaar om u te helpen uw 3S POS-systeem te configureren voor uw winkel

Koop nuEen offerte aanvragen